Cronom

Edit Content
Özgün, yenilikçi ve entegre çözümlerimizle sizde tanışın.
Bize Ulaşın

E-Ticaret "Business To Customer"

Günümüz dünyasının en önemli internet hizmetlerinden biri olan elektronik ticaret konusunda Cronom’un yüksek deneyimleri bulunmaktadır

Hizmetler

Cronom, e-ticaret altyapıları ile işbirliği yapar.

Elektronik ticaret sistemlerinin bakımı, onarımı, güvenliği ve yürütülmesi konusunda yüksek tecrübeye sahip olan ekibimiz bu konuda Türkiye’nin önde gelen elektronik ticaret altyapıları ile işbirliği içerisinde çalışmaktadır.

Yenilikçi projeler

Cronom büyük çaplı elektronik ticaret uygulamaları konusunda hem teknik danışmanlık hem de geliştirme hizmetleri sunmaktadır. HizliAl.com gibi Türkiye’nin önde gelen elektronik ticaret sisteminin geliştirilmesi, opstimizasyonu ve bakımı gibi konuları Cronom danışmanları başarılı bir şekilde sürdürmektedir.

Cronom elektronik ticaret ve B2C konularında sunmuş olduğu temel hizmetler;

  • Elektronik Ticaret Altyapısının kurulması
  • Mevcut veri kaynaklarının analizi
  • Güvenliğin sağlanması
  • Proses ve veri optimasyonunun sağlanması
  • Dış sistemler ile entegrasyonSistemin yürütülmesi ve bakımı

 

Elektronik Ticaret ve B2C uygulamalarının yanısıra kurumlar yenilikçi projeleri içinde Cronom’ tercih ediyor. Çok kısa bir süre önce yeni bir web projesi daha Cronom farkıyla yayın hayatına başladı. RIKA Ltd, insanların reklam izledikçe kazanmasını hedefleyen yenilikçi projesinin tüm altyapı hizmetlerini Cronom’un uzman ekibi sağlıyor.

Elektronik ticaret sistemi kurmak ve yenilikçi projelerinizde deneyimlerimizden faydalanmak için bizimle tanışmanız yeterli. Bizimle iletişime geçmek için tıklayınız.