Cronom

Edit Content
Özgün, yenilikçi ve entegre çözümlerimizle sizde tanışın.
Bize Ulaşın

Hakkımızda

Cronom, en uygun ve yenilikçi teknolojileri kullanarak rekabet avantajı sağlamanıza, yenilikçi çözümler sunarak iş verimi ve karlılığınızı arttırmanıza yardımcı olacak bilişim çözüm ve hizmetlerini sunar.

Hakkımızda

İlgi çekici yüksek teknoloji ortamı

Konusunda uzman kişilerden oluşan kadrosuyla önemli projelere imza atan Cronom, gerek kurumsal gerekse bireysel alanda düzenli eğitimler, danışmanlık ve yazılım hizmetleri vermektedir. Uzman kadrosu gerçek proje tecrübelerini eğitimlerinde bireylere aktararak kariyer gelişimlerine destek verirken; sektörün BT projelerinde de yer alarak kurumlara yaptıkları yatırımların geri dönüşlerine maksimum fayda sağlamasına yardımcı olmaktadır.

Tecrübe

Tecrübeli ve araştırmacı ekip

Gelişen teknolojiyi yakından takip eden Cronom uzmanları; teknolojiyi henüz geliştirme aşamasındayken kaynağından öğrenerek sektörüne ve müşterilerine sunmaktadır. Bu doğrultuda sık olarak yurtdışı eğitimlerinde yer alan Cronom uzman ve danışmanları henüz geliştirme aşamasında olan teknolojiler üzerinde deneyimler kazanmaktadır. Kendi bilgilerini sürekli güncelleyen uzmanlarımız edindikleri tecrübeler ve yeni teknolojileri sektördeki BT uzmanlarına aktarmakta ve onları güncel konularda eğitmektedirler.

Cronom Bilgi Teknolojileri Profesyonelleri aynı zamanda Microsoft’un tüm dünya genelinde sınırlı sayıda uzmana vermiş olduğu MVP (Most Valuable Professional) unvanına da sahiptirler.

Dönüşüm

Karmaşık sorunları müşteri deneyimlerine dönüştürün

Ulusal ve uluslararası platformlarda yapılan araştırmaların sonuçları hep aynı yere işaret etmektedir. Bilişim sektörü tüm diğer sektörüler için bir kaldıraçtır ve ne yazık ki yetişmiş eleman açığı eksikliği bir gerçektir. Bu konuda yapılan araştırmalar göstermiştir ki teknolojinin beşiği olarak adlandırılabilecek olan Amerika’da bile Bilgi Teknolojileri sektöründe yetişmiş eleman açığı ciddi rakamlardadır. Bu açığın farkında olan bireylere Cronom düzenlediği eğitim ve seminerler ile doğru bir şekilde destek olmaktadır.

Vizyon

Cronom Vizyon

Türkiye´de ve uluslararası arenada saygı gören, nitelikli personeli ve gelişmiş altyapısı ile yüksek kalitede teknik çözümler üreten bir yazılım merkezi haline gelmek ve ulusal/uluslararası firmalarla birlikte ulusal projelerde yer almaktır.

Misyon

Cronom Misyon

Türkiye´de ve uluslararası arenada saygı gören, nitelikli personeli ve gelişmiş altyapısı ile yüksek kalitede teknik çözümler üreten bir yazılım merkezi haline gelmek ve ulusal/uluslararası firmalarla birlikte ulusal projelerde yer almaktır.

Strateji

Cronom Strateji

2013 ve 2014 yıllarında ürünlerimizi uluslararası pazara da hitap edebilecek kaliteye getirmek, ortam ve cihaz bağımsız tüm mobil platformalardan da ürünlerin kullanılabilmesi için gerekli geliştirmeleri yapmak için ar-ge çalışmaları yapılacaktır. Bunun yanında ürünlerin geliştirilmesi aşamalarında yapılacak ar-ge çalışmalarının prototiplerini açık kaynak kodlu hale getirerek açık kaynak kodlu topluluklara önderlik edip yaygınlaşmasını sağlayarak sektör deneyimlerini geliştirilen ürünlere transferini sağlanacaktır.