Cronom

Cronom Hakkında


Cronom, en uygun ve yenilikçi teknolojileri kullanarak rekabet avantajı sağlamanıza, yenilikçi çözümler sunarak iş verimi ve karlılığınızı arttırmanıza yardımcı olacak bilişim çözüm ve hizmetlerini sunar. Konusunda uzman kişilerden oluşan kadrosuyla önemli projelere imza atan Cronom, gerek kurumsal gerekse bireysel alanda düzenli eğitimler, danışmanlık ve yazılım hizmetleri vermektedir. Uzman kadrosu gerçek proje tecrübelerini eğitimlerinde bireylere aktararak kariyer gelişimlerine destek verirken; sektörün BT projelerinde de yer alarak kurumlara yaptıkları yatırımların geri dönüşlerine maksimum fayda sağlamasına yardımcı olmaktadır.

Gelişen teknolojiyi yakından takip eden Cronom uzmanları; teknolojiyi henüz geliştirme aşamasındayken kaynağından öğrenerek sektörüne ve müşterilerine sunmaktadır. Bu doğrultuda sık olarak yurtdışı eğitimlerinde yer alan Cronom uzman ve danışmanları henüz geliştirme aşamasında olan teknolojiler üzerinde deneyimler kazanmaktadır. Kendi bilgilerini sürekli güncelleyen uzmanlarımız edindikleri tecrübeler ve yeni teknolojileri sektördeki BT uzmanlarına aktarmakta ve onları güncel konularda eğitmektedirler.

Ulusal ve uluslararası platformlarda yapılan araştırmaların sonuçları hep aynı yere işaret etmektedir. Bilişim sektörü tüm diğer sektörüler için bir kaldıraçtır ve ne yazık ki yetişmiş eleman açığı eksikliği bir gerçektir. Bu konuda yapılan araştırmalar göstermiştir ki teknolojinin beşiği olarak adlandırılabilecek olan Amerika’da bile Bilgi Teknolojileri sektöründe yetişmiş eleman açığı ciddi rakamlardadır. Bu açığın farkında olan bireylere Cronom düzenlediği eğitim ve seminerler ile doğru bir şekilde destek olmaktadır.

Cronom Bilgi Teknolojileri Profesyonelleri aynı zamanda Microsoft’un tüm dünya genelinde sınırlı sayıda uzmana vermiş olduğu MVP (Most Valuable Professional) unvanına da sahiptirler.